EISA ocenila schopnosti společnosti Sony pěti cenami

Udělení bezprecedentních pěti cen EISA pro Sony vyzdvihlo originální pojetí spotřebního hardwaru a softwaru této společnosti

Sdružení European Imaging and Sound Association (EISA) označilo Sony Europe za vítěze v pěti kategoriích produktů. Udělené ceny pokrývají široké spektrum nových myšlenek digitálního věku od konceptů produktového designu po koncepty streamování založené na internetových technologiích.

Způsoby využívání médií se vyvíjejí obrovskou rychlostí, takže pasivní sledování lineární televize na přijímači s malou obrazovkou a standardním rozlišením se co nevidět stane přežitkem. Provedení oceněných výrobků Sony počítá s tím, že pokročilí uživatelé jsou schopni vytvářet sofistikované sítě pro zachycování, ukládání a reprodukci digitálních médií. C

eny, které Sony získalo od EISA na rok 2006-2007, zahrnují kategorie evropský koncept streamování (Sony LocationFree TV, LF-PK1), evropský videoprojektor pro náročné (VPL-VW100), evropský LCD televizor (KDL-32V2000), evropský HDV camcorder (HDR-HC3E HDV Camcorder) a evropský spotřebitelský fotoaparát (DSLR-A100 Digital-SLR Camera).

VPL-VW100 Evropský videoprojektor pro náročné zákazníky

VPL-VW100 je přímo odvozen od skvělého projektoru QUALIA 004, jehož náročné pojetí v některých ohledech ještě zlepšuje, čímž posouvá hranice pravdivého, důsledně high definition obrazu za neuvěřitelně rozumnou cenu. Je založen na triu SXRD panelů nejnovější generace (každý s plným HD rozlišením 1920 x 1080 bodů), kombinuje vysoce specifickou celoskleněnou optiku s exkluzivní variabilní čočkou a xenonovou lampou, jež je vyhledávaná pro profesionální aplikace. V kombinaci s vyspělými obvody pro zpracování obrazu firmy Sony a sofistikovaným nastavovacím softwarem je VPL-VW100 mezníkem v domácí videoprojekci a představuje v současné době nejlepší domácí kino.

KDL-32V2000 European LCD televizor

„Koncepce Bravií od Sony otevřela této společnosti cestu zpět na výsluní světového trhu s LCD televizory. A na pohled krásná KDL-32V2000, vycházející z této koncepce, dokazuje, že nejde jen o marketingový tah, ale také o vyspělou technologii a kvalitu. Bravii Engine se daří efektivně potlačovat šum a je schopna vykreslovat detaily v tmavých částech obrazu. Navýšením barevné kalibrace a čtyřnásobným zvýšením počtu bodů se podařilo výrazně redukovat digitální artefakty. Vizuálním výsledkem je fantastická podívaná na jasně přijatelné cenové úrovni.

HDR-HC3E European HDV Camcorder

„Vytvoření vlastního HD filmu nebylo pro videonadšence nikdy dostupnější, než se Sony HDR-HC3E, nejsvětlejším a nejmenším High Definitione video camcorderem na současném trhu. Nový senzor ClearVid CMOS a procesor Enhanced Image Processor zaručují profesionální úroveň ostrosti s realistickou kvalitou barev. Tlačítko Easy Handycam uspokojí začátečníky, zatímco rozhraní HDMI umožňuje tomuto camcorderu s rozlišením 1080i jednoduše sdílet kreativní obsah bez poškození obrazu a zvuku.

DSLR-A100 European Consumer Camera

„S 10megapixelovým senzorem CCD se Sony a100 dostalo rázem na trh digitálních SLR. Má velmi užitečné funkce jako Super SteadyShot, (který redukuje otřesy fotoaparátu), a protiprachový systéme, které se uvede do chodu bezprostředně po vypnutí fotoaparátu. Díky zobrazovací technologii Bionz je nyní možné redukovat šum a zlepšit reprodukci barev a detailů. Fotoaparát má rovněž funkci Dynamic Range Optimizer, která umožňuje pořizovat lepší fotografie ze zadním osvětlením za nepříznivých světelných podmínek. Fotoaparát a100 je první z projektovaného systému Sony DSLR, který obsahuje velké množství příslušenství a více než 21 různých čoček.”

LocationFree TVEuropean Streaming Concept

Určitě si přečtěte

Články odjinud