Dvě kompaktní videokamery od Trustu

Na konci listopadu by měly být na trh uvedeny dvě nové multifunkční kamery Trust PowerCam Video. Lze s nimi vedle obrazových a zvukových nahrávek pořídit také fotografie.

Trust DV-3400V PowerCam Video má stříbrnočerný design. Rozlišení snímače této videokamery je 3,1 Mpx, přístroj je uzpůsoben pro až čtyřnásobné přibližování objektů. K prohlížení dat je určen sklopný LCD displej s úhlopříčkou 4 cm.
Ozvučené videonahrávky je možné pořídit rychlostí až 30 snímků/s., při kompresi obrazu MPEG-4. Interní 30 MB paměť je podle tiskové zprávy schopná pojmout 20 minut videa, 300 fotografií nebo 100 minut hlasového záznamu. Kapacitu lze navýšit paměťovou kartou Compact Flash. Po připojení kamery k počítači by mělo dojít k rychlému přenosu souborů pomocí USB. 

Druhý model, Trust DV-2400V PowerCam Video, bude prodáván v barevné kombinaci stříbrná-bílá. Kromě 2 Mpx rozlišení snímače je tento kamkordér totožný s výše uvedeným modelem.  


Obě videokamery jsou kompaktních rozměrů


Součástí vybavení obou videokamer je stojan, pásek na zápěstí, ochranná brašna, 2× AA baterie, CD-ROM s ovladači, program a návod k použití.

Určitě si přečtěte

Články odjinud