Dvě kompaktní videokamery od Trustu

26. listopadu 2004
TWEET SDÍLET

Na konci listopadu by měly být na trh uvedeny dvě nové multifunkční kamery Trust PowerCam Video. Lze s nimi vedle obrazových a zvukových nahrávek pořídit také fotografie.

Trust DV-3400V PowerCam Video má stříbrnočerný design. Rozlišení snímače této videokamery je 3,1 Mpx, přístroj je uzpůsoben pro až čtyřnásobné přibližování objektů. K prohlížení dat je určen sklopný LCD displej s úhlopříčkou 4 cm.
Ozvučené videonahrávky je možné pořídit rychlostí až 30 snímků/s., při kompresi obrazu MPEG-4. Interní 30 MB paměť je podle tiskové zprávy schopná pojmout 20 minut videa, 300 fotografií nebo 100 minut hlasového záznamu. Kapacitu lze navýšit paměťovou kartou Compact Flash. Po připojení kamery k počítači by mělo dojít k rychlému přenosu souborů pomocí USB. 

Druhý model, Trust DV-2400V PowerCam Video, bude prodáván v barevné kombinaci stříbrná-bílá. Kromě 2 Mpx rozlišení snímače je tento kamkordér totožný s výše uvedeným modelem.  

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Obě videokamery jsou kompaktních rozměrů


Součástí vybavení obou videokamer je stojan, pásek na zápěstí, ochranná brašna, 2× AA baterie, CD-ROM s ovladači, program a návod k použití.

Určitě si přečtěte

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý