Digitální dalekohledy s fotoaparáty od Trustu

Firma Trust ohlásila dvě novinky ze své produkce – digitální dalekohledy DB-0180 Binocular Digicam a Trust DB-1180 Binocular Digicam, které současně fungují jako digitální fotoaparáty.


Nové dalekohledy firmy Trust: zleva DB-1180 Binoculur Digicam, DB-0180 Binocular Digicam

Podle tiskové zprávy by měl dalekohled Trust DB-1180 Binocular Digicam zvětšit vzdálené objekty bez ztráty kvality až osmkrát. Pomocí zabudovaného fotoaparátu je možné také takto zvětšené objekty zaznamenat. 16 MB interní paměť by měla pojmout až 135 fotografií.

Zabudovaný digitální fotoaparát má 1/3" optický snímač s rozlišením 1,3 Mpx. Disponuje 10ti sekundovou samospouští se zvukovým indikátorem a sériovým snímáním (3 sn./s.). Funkce menu se zobrazují na digitálním displeji.

Dalekohled Trust DB-0180 Binocular Digicam, jehož funkce jsou téměř totožné s předchozím modelem, má 8MB vnitřní paměť pro uložení až 210 fotografií. Jeho zabudovaný fotoaparát má snímač 1/4" s rozlišením 0,3 Mpx.

Obě novinky od Trustu je možné použít jako webovou kameru nebo videokameru, při snímání 10 obrázků/s. S počítačem komunikují skrze USB kabel.

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud