DIGIfoto bylo vybráno mezi evropské inovativní časopisy

6. června 2005
TWEET SDÍLET

Největší časopis o digitální fotografii DIGIfoto byl vybrán na výstavu časopisů pořádanou ku příležitosti výroční konference Evropské federace vydavatelů časopisů na téma „Inovativní síla vydávání časopisů“, která se koná 15. června 2005.

„Na tuto výstavu bylo nominováno pouze šest titulů z České republiky. Organizátory bylo k účasti pozváno DIGIfoto, a to v kategorii Inovativní obsah,“ vysvětluje Pavel Pospíšil, ředitel médií ve společnosti Computer Press Media, vydavatele časopisu DIGIfoto. V kategorii Inovativní obsah se spolu s časopisem DIGIfoto nacházejí další evropské magazíny, výjimečné po stránce obsahu. Podmínkou je, že jejich vydávání bylo zahájeno v posledních třech letech, a současně odhalily nové čtenářské niky, vstoupily na nové trhy nebo vytvořily ke svému obsahu doplňkové aktivity.

„Účast je pro nás obrovským oceněním snahy o vytváření takového časopisu, který bude pro čtenáře přínosem nejen po stránce informativní, ale osloví jej i svým zpracováním a kvalitou fotografií,“ komentuje Petr Bubeníček, šéfredaktor časopisu DIGIfoto.

O časopise DIGIfoto

Časopis DIGIfoto je určen amatérům, nadšencům i profesionálům. Věnuje se přístrojům všech tříd, fototiskárnám, skenerům, přináší nejpodrobnější a nejobjektivnější testy, rozsáhlé cenové přehledy ze všech oblastí fotografie a příslušenství, strukturované informace pro čtenáře od začátečníka až po vyspělého uživatele. V každém čísle najdou čtenáři unikátní autorský CD-ROM, nabitý fotografiemi.

O společnosti Computer Press Media, a. s.

Computer Press Media, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti internetu a časopisecké produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.
Tiskové zprávy společnosti Computer Press Media, a. s. najdete na http://www.cpress.cz/zpravy
Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/loga.asp


Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s plnoformátovým snímačem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

Petr Březina
Full-frame
Recenze objektivů Laowa 12 mm F2,8 Zero-D a 14 mm F4 Zero-D DSLR: skvělé širokáče

Recenze objektivů Laowa 12 mm F2,8 Zero-D a 14 mm F4 Zero-D DSLR: skvělé širokáče

Kdo hledá pevný širokoúhlý objektiv, měl by začít hledat hlavně mezi manuálními skly. Tyhle objektivy Laowa ukazují, proč je to dobrý krok.

Jan Pánek
Širokoúhlé objektivy
Fotografie měsíce: Pod mostem

Fotografie měsíce: Pod mostem

Hledat společný průsečík šestnácti vybraných fotografií je tentokráte poměrně snadné. Stojíme před otázkou ontologickou, v čem spočívá základní charakteristika našeho bytí?

Michal Černý
Fotografie týdne
Nikon poprvé ukázal očekávanou bezzrcadlovku Z9

Nikon poprvé ukázal očekávanou bezzrcadlovku Z9

Petr Březina
BezzrcadlovkyNikon
Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

Petr Březina
Fotomobily