DIGIfoto bylo vybráno mezi evropské inovativní časopisy

6. června 2005
TWEET SDÍLET

Největší časopis o digitální fotografii DIGIfoto byl vybrán na výstavu časopisů pořádanou ku příležitosti výroční konference Evropské federace vydavatelů časopisů na téma „Inovativní síla vydávání časopisů“, která se koná 15. června 2005.

„Na tuto výstavu bylo nominováno pouze šest titulů z České republiky. Organizátory bylo k účasti pozváno DIGIfoto, a to v kategorii Inovativní obsah,“ vysvětluje Pavel Pospíšil, ředitel médií ve společnosti Computer Press Media, vydavatele časopisu DIGIfoto. V kategorii Inovativní obsah se spolu s časopisem DIGIfoto nacházejí další evropské magazíny, výjimečné po stránce obsahu. Podmínkou je, že jejich vydávání bylo zahájeno v posledních třech letech, a současně odhalily nové čtenářské niky, vstoupily na nové trhy nebo vytvořily ke svému obsahu doplňkové aktivity.

„Účast je pro nás obrovským oceněním snahy o vytváření takového časopisu, který bude pro čtenáře přínosem nejen po stránce informativní, ale osloví jej i svým zpracováním a kvalitou fotografií,“ komentuje Petr Bubeníček, šéfredaktor časopisu DIGIfoto.

O časopise DIGIfoto

Časopis DIGIfoto je určen amatérům, nadšencům i profesionálům. Věnuje se přístrojům všech tříd, fototiskárnám, skenerům, přináší nejpodrobnější a nejobjektivnější testy, rozsáhlé cenové přehledy ze všech oblastí fotografie a příslušenství, strukturované informace pro čtenáře od začátečníka až po vyspělého uživatele. V každém čísle najdou čtenáři unikátní autorský CD-ROM, nabitý fotografiemi.

O společnosti Computer Press Media, a. s.

Computer Press Media, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti internetu a časopisecké produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.
Tiskové zprávy společnosti Computer Press Media, a. s. najdete na http://www.cpress.cz/zpravy
Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/loga.asp

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne – o dešti jako pohledu do minulosti i do budoucnosti

Fotografie týdne – o dešti jako pohledu do minulosti i do budoucnosti

Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Zrcadlovky
Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

3 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne