Digiforum již za několik málo hodin

Druhé letošní Digiforum, v pořadí již sedmé, začne již za 17 hodin na obvyklém místě v pražském Kongresovém centru. Návštěvníkům nabídne i zbrusu nový přednáškový program rozdělený do tří sekcí podle toho zda používáte kompaktní fotoaparát, digitální zrcadlovku či se chcete dozvědět něco víc o úpravě fotografií na PC. Přednášet bude desítka zkušených lektorů a nebudou chybět ani vystoupení známých profesionálních fotografů.

Blok 1 - kompaktní fotoaparáty

Blok 2 - digitální zrcadlovky

Blok 3 - úpravy fotografií

Stejně jako během minulých Digifór byly nedílnou součástí programu workshopy. Byly hojně navštěvované a bezesporu přínosné pro většinu jejich účastníků. Přinášíme vám stručný workshopů, které budete mít možnost navštívit na sedmém Digiforu:

Portrétní fotografie
Jedním z tradičních lákadel Digifora je portrétní workshop s modelkami v profesionálně vybaveném fotoateliéru. Na ploše skoro 400m2 budete mít i tentokrát možnost vyzkoušet si ateliérovou portrétní fotografii pod vedením lektorů IDIFu. K dispozici budou na vyzkoušení jak kompaktní digitální fotoaparáty a digitální zrcadlovky, tak i pracoviště pro úpravu fotografií a jejich tisk.

Produktová fotografie

Makro workshop

Součástí Digifora je i výstava fotografické techniky a příslušenství, účast přislíbilo přes 70 vystavovatelů.
Bližší informace naleznete na webových stránkách Digifora: http://www.digiforum.cz
Hlavním medálním partnerem Digifora je časopis DIGIfoto

(zdroj: http://www.digiforum.cz)

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud