DIGI hledá stálé spolupracovníky!

9. listopadu 2004
TWEET SDÍLET
DIGI hledá stálé spolupracovníky!
Rozšiřujeme tým DIGI a hledáme nové spolupracovníky. Chcete i vy posílit tým časopisu, který sleduje fotografickou techniku i vizuální kulturu?

Redakce časopisu DIGI hledá stálé spolupracovníky i redaktory. Redakční práce na tomto časopise je velmi různorodá a zajímavá. Nese s sebou testování digitálních fotoaparátů, posuzování snímků, vytváření fotografických témat a rad, ale i setkávání s předními českými fotografy.

Pokud vás spolupráce s týmem lidí okolo DIGI láká, ozvěte se na e-mail petr.bubenicek@cpress.cz. Vedle informace, proč byste se chtěli podílet právě na tomto projektu, přiložte i strukturovaný životopis, případně ukázky své práce. Hlavním předpokladem pro práci v DIGI je dobrá znalost oboru digitální i klasické fotografie a aktivní práce v grafických editorech při úpravě fotografií.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Témata článku: Časopis DIGIfoto

Určitě si přečtěte

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Zrcadlovky