Deset nejlepších fotek Galerie z kategorie Technika

Deset nejlepších fotek Galerie z kategorie Technika

Další týden utekl jako voda a opět vám přinášíme výběr toho nejlepšího z naší Galerie. Tentokrát jsme zavítali do sekce Technika a představíme vám z ní deset uživateli nejlépe hodnocených fotografií.


JOHNSON GUITAR
vist


První místo v této kategorii tentokrát připadlo autorovi, který si říká vist, za jeho tři pohledy na kytaru světoznámého výrobce. Detailní záběry jsou podtržené dokonalým podáním světla a stínu a kompozice výsledného trojnímku autorovi zaslouženě přinesla hodnocení 9,41 bodů.
 
Technické zpracování první desítky fotografií je bez výjimky výtečné, za zmínku stojí například snímek Vlak duchů, který svému autorovi přinesl ocenění Fotografie týdne. Ale ani ostatní fotografové se nenechají zahanbit, ostatně, posuďte sami. Především je nutno říci, že co se týče pohledů na jednotlivá technická "udělátka," nemá tato kategorie nouzi o originální zpracování námětů. Nerozhoduje zde ani tak námět, jako především jeho zpracování. Všem autorům první desítky blahopřejeme a přejeme spoustu dalších zdařilých fotografií.


... V pohybu...
Zdeněk Dvořák


Vlak duchů
Crate


Technika I
Ondřej Bednařík


dole v dole
zahradkar


..:: DUCATI ::..
MOTO 20


žárovka 3
Skládanka


Bezvětří
Balian


Věčné světlo
Karel Petru 


Razer
goodoldalex

Více fotografií z dalších 15 oblastí naleznete na naší adrese:

http://galerie.digiarena.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud