Další fotografické kurzy zdarma! Tentokrát od autorů Photography Life

15. května 2020
TWEET SDÍLET
Další fotografické kurzy zdarma! Tentokrát od autorů Photography Life

Vzdělávací web Photography Life volně zpřístupnil na Youtube všechny své fotografické kurzy. Společnost se tak připojila k řadě dalších tvůrců edukačních projektů pro fotografy, kteří v době pandemie Covidu-19 nabízejí své výukové materiály zdarma.

„Jelikož se svět nyní potýká s jednou z nejhorších zdravotnických a ekonomických krizí, považujeme za dobrý nápad poskytnout veškeré materiály naší komunitě,“ vysvětluje zakladatel Photography Life Nasim Mansurov v oficiálním oznámení

Videokurzy v hodnotě 150 USD (za celý tematický blok sestávající z několika videí) budou zveřejňovány postupně. Aktuálně je na Youtube volně k zhlédnutí 16 videokapitol věnovaných základům fotografie. Během následujících dvou týdnů by měly přibýt na youtube kanále webu Photography Life další dva tematické bloky. Na webu najdete také řadu psaných výukových materiálů.

Témata článku: Fotoškola, Fotografové


Fotografie měsíce: Sušáky

Fotografie měsíce: Sušáky

Společným jmenovatelem většiny vybraných snímků je netradiční pohled na fotografii. Autoři a autorky ukazují, že dokumentaristika nemusí být jedinou rovinou fotografování.

Michal Černý
Fotografie týdne
Nikon Z 14–30 mm F4 S – předražený seťák? (test objektivu)

Nikon Z 14–30 mm F4 S – předražený seťák? (test objektivu)

Kompaktní širokoúhlý objektiv Nikon má trochu problémy s identitou – je seťákem nebo nástrojem pro profesionály? Nebo je určený pro dovolenkáře?

Jan Pánek
Širokoúhlé objektivyNikon