Další důkaz hlouposti: žena vypadla z okna jedoucího auta, když pořizovala video na Snapchat

Další důkaz hlouposti: žena vypadla z okna jedoucího auta, když pořizovala video na Snapchat

V sobotu 19. září vypadla britská žena z okna auta, které se řítilo rychlostí 177 km/h. Ptáte-li se, jak je to vůbec možné, tak vězte, že za všechno může foto a video sociální síť Snapchat. Právě na ni totiž chtěla protagonistka své video nahrát.

Incident se stal nočních hodinách, a to na dálnici M25 jižně od Londýna, jak napsala surreyská policie na svém Twitteru. Žena byla na straně spolujezdce, vyvěsila se z okna auta a natáčela video pro Snapchat. Poté z auta vypadla a dostala se do vedlejšího jízdního pruhu.

Jak dále píše policie a dodává, tak jen zázrakem nebyla nijak vážně zraněna. Příspěvku nechybí ani poměrně výmluvné označení  #nowords (beze slov).

Další účet sociální sítě Twitter London & UK Crime inkriminované video sdílel. Hlavní aktérku tak můžete vidět pózovat v rychle jedoucím autě s textem „Musím to už při rychlosti 110 mph přestat dělat, jinak skončím mrtvá.“ Jak to tak vypadá, měla žena v tomto hazardování zjevnou dlouhodobější zálibu. A při posledním videu měla rozhodně i více štěstí než rozumu. Byla totiž jen s drobnými zraněními ošetřena na místě nehody.

Určitě si přečtěte

Články odjinud