Corel získal certifikaci Windows Vista

Společnost Corel Corporation dnes oznámila, že aplikace Corel® Snapfire™, Corel® Snapfire™ Plus a Corel® Paint Shop Pro® Photo získaly certifikaci Works with Windows Vista. Aplikace Snapfire, Snapfire Plus a Paint Shop Pro Photo, další z řady proslulých aplikací společnosti Corel pro digitální zpracování obrazu pro platformu Windows®, budou označeny logem Works with Windows Vista.

Od 19. února si uživatelé mohou stáhnout a nainstalovat aktualizaci pro systém Vista pomocí příkazu Vyhledat aktualizace v nabídce Nápověda jednotlivých aplikací. Zprávy o aktualizacích budou rovněž zobrazeny v okně Message Center aplikace Snapfire. Další informace o aktualizacích souvisejících se systémem Vista pro všechny řady produktů společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com/vista.

„Celosvětově oblíbené aplikace pro digitální zpracování obrazu Snapfire a Paint Shop Pro Photo vždy podporovaly nejnovější technologie Windows,“ říká Blaine Mathieu, generální manažer divize Digital Media Business společnosti Corel. „Tyto nové verze s certifikací Works with Vista nabízí zákazníkům mimořádnou kompatibilitu a hladký přechod na nový operační systém Vista, jakmile k němu budou připraveni.“

„Společnost Microsoft byla potěšena, že společnost Corel získala logo Windows Vista pro aplikace Snapfire, Snapfire Plus a Paint Shop Pro Photo,“ uvedl Brad Goldberg, generální manažer správy produktů pro systém Windows Vista ve společnosti Microsoft Corp. „Dokazuje odhodlání společnosti Corel nabízet zákazníkům aplikace vyšší kvality, které poskytují vyšší spolehlivost, kompatibilitu a zabezpečení v prostředí Windows Vista.“

Aplikaci Corel Snapfire lze bezplatně stáhnout. Tato aplikace poskytuje veškeré nástroje, které uživatelé potřebují k úpravě, organizaci a sdílení digitálních fotografií a videoklipů. Aplikace Snapfire Plus uživatelům umožňuje vytvářet špičkové prezentace snímků a tiskové projekty. Chcete-li využít možnosti bezplatného stahování, přejděte na adresu www.snapfire.co.uk.

Pokud uživatelé získají při sdílení a úpravách digitálních fotografií a videa více zkušeností, mohou snadno upgradovat na rozšířenou verzi Snapfire Plus.

Aplikace Snapfire Plus nabízí všechny možnosti základní verze a navíc pokročilejší funkce pro úpravu fotografií a videa, včetně oblíbených nástrojů Kosmetika a Picture Tubes™, které byly doposud k dispozici pouze v aplikaci Paint Shop Pro Photo. Aplikace Snapfire Plus dále poskytuje více možností pro vytváření jedinečných prezentací, včetně snadných úprav videosnímků a plné kontroly nad přechody a efekty, dalších šablon projektů a zálohovacího systému PhotoSafe™.

Aktualizace aplikace Paint Shop Pro Photo zahrnuje celou řadu vylepšení i pro uživatele starších verzí systému Windows, včetně zvýšení výkonu a podpory pro dalších deset formátů RAW digitálních fotoaparátů. Aplikace Paint Shop Pro Photo představuje kompletní sadu nástrojů pro zpracování digitálních fotografií, s jejíž pomocí mohou uživatelé upravovat, sdílet a spravovat fotografie a vytvářet speciální fotografické projekty. I tato verze, která byla uvedena na trh v září 2006, navazuje na tradici uživatelsky srozumitelného softwaru pro úpravy obrazů v profesionální kvalitě za dostupnou cenu.

Určitě si přečtěte

Články odjinud