Corel uvádí českou verzi Corel Paint Shop Pro Photo XI

29. března 2007

Krátce po uvedení jednoho z nejdůležitějších produktů svého portfolia - Corel Paint Shop Pro Photo XI, má společnost Corel to potěšení představit svým českým zákazníkům jeho plně lokalizovanou verzi. Dává jim tak možnost využít předností často oceňovaného softwaru přímo v rodném jazyce.

Corel Paint Shop Pro Photo XI je jediným funkčním řešením pro úpravu fotografií, které splňuje požadavky celého spektra uživatelů digitálních fotoaparátů. V porovnání s jinými programy snadné a přívětivé ovládání dovoluje i počítačovým začátečníkům vylepšovat své fotografie jednoduchými jednokrokovými korekcemi a okamžitě tak vytvářet působivější výsledky.

I neprofesionální fotografové se mohou velmi rychle naučit základní principy úprav pořízených obrázků a přejít na pokročilejší techniky. Profesionálům nabízí Corel Paint Shop Pro Photo XI kompletní paletu sofistikovaných editačních nástrojů, které jim dohromady dávají nebývalou kontrolu nad upravovanou fotografií – vše za dalekou přijatelnější cenu, než jak je tomu u srovnatelných produktů konkurence.

Ceny a dostupnost

Koncová doporučená cena bez DPH je 119 EUR za plnou verzi a 60 EUR za verzi Upgrade. Další informace o produktu a o společnosti Corel získáte na webových stránkách www.corel.com/cz.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

14 Petr Březina