Corel uvádí českou verzi Corel Paint Shop Pro Photo XI

29. března 2007

Krátce po uvedení jednoho z nejdůležitějších produktů svého portfolia - Corel Paint Shop Pro Photo XI, má společnost Corel to potěšení představit svým českým zákazníkům jeho plně lokalizovanou verzi. Dává jim tak možnost využít předností často oceňovaného softwaru přímo v rodném jazyce.

Corel Paint Shop Pro Photo XI je jediným funkčním řešením pro úpravu fotografií, které splňuje požadavky celého spektra uživatelů digitálních fotoaparátů. V porovnání s jinými programy snadné a přívětivé ovládání dovoluje i počítačovým začátečníkům vylepšovat své fotografie jednoduchými jednokrokovými korekcemi a okamžitě tak vytvářet působivější výsledky.

I neprofesionální fotografové se mohou velmi rychle naučit základní principy úprav pořízených obrázků a přejít na pokročilejší techniky. Profesionálům nabízí Corel Paint Shop Pro Photo XI kompletní paletu sofistikovaných editačních nástrojů, které jim dohromady dávají nebývalou kontrolu nad upravovanou fotografií – vše za dalekou přijatelnější cenu, než jak je tomu u srovnatelných produktů konkurence.

Ceny a dostupnost

Koncová doporučená cena bez DPH je 119 EUR za plnou verzi a 60 EUR za verzi Upgrade. Další informace o produktu a o společnosti Corel získáte na webových stránkách www.corel.com/cz.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Pavilon smutných šašků...

Fotografie týdne: Pavilon smutných šašků...

1 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
Panasonic Lumix S5, kompaktní hybridní fullframe fotoaparát je tu!

Panasonic Lumix S5, kompaktní hybridní fullframe fotoaparát je tu!

11 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Panasonic
Zeiss ZX1 má svoji cenu a objevila se možnost předobjednávek

Zeiss ZX1 má svoji cenu a objevila se možnost předobjednávek

4 Petr Březina

Petr Březina
ZeissKompaktní fotoaparáty