Corel uvádí českou verzi Corel Paint Shop Pro Photo XI

29. března 2007

Krátce po uvedení jednoho z nejdůležitějších produktů svého portfolia - Corel Paint Shop Pro Photo XI, má společnost Corel to potěšení představit svým českým zákazníkům jeho plně lokalizovanou verzi. Dává jim tak možnost využít předností často oceňovaného softwaru přímo v rodném jazyce.

Corel Paint Shop Pro Photo XI je jediným funkčním řešením pro úpravu fotografií, které splňuje požadavky celého spektra uživatelů digitálních fotoaparátů. V porovnání s jinými programy snadné a přívětivé ovládání dovoluje i počítačovým začátečníkům vylepšovat své fotografie jednoduchými jednokrokovými korekcemi a okamžitě tak vytvářet působivější výsledky.

I neprofesionální fotografové se mohou velmi rychle naučit základní principy úprav pořízených obrázků a přejít na pokročilejší techniky. Profesionálům nabízí Corel Paint Shop Pro Photo XI kompletní paletu sofistikovaných editačních nástrojů, které jim dohromady dávají nebývalou kontrolu nad upravovanou fotografií – vše za dalekou přijatelnější cenu, než jak je tomu u srovnatelných produktů konkurence.

Ceny a dostupnost

Koncová doporučená cena bez DPH je 119 EUR za plnou verzi a 60 EUR za verzi Upgrade. Další informace o produktu a o společnosti Corel získáte na webových stránkách www.corel.com/cz.

Témata článku: Tiskové zprávy


Evropští astronomové pořídili fotografie 42 planetek hlavního pásu. Většinu vidíme takto poprvé

Evropští astronomové pořídili fotografie 42 planetek hlavního pásu. Většinu vidíme takto poprvé

** Přístroj SPHERE získal podrobné snímky 42 planetek z hlavního pásu ** Na studii se podíleli i čeští vědci ** Dosud jsme znali podrobně jen tři planetky z hlavního pásu, které navštívily kosmické sondy

Petr Kubala
Astronomie
Jak sdílet svou geografickou polohu v reálném čase. Aplikace, platformy, výhody, nevýhody

Jak sdílet svou geografickou polohu v reálném čase. Aplikace, platformy, výhody, nevýhody

Pokud potřebujete s někým sdílet informaci o tom, kde se aktuálně nalézáte, pak můžete využít řadu různých řešení. Některá načrtneme v tomto článku.

Karel KiliánJakub Michlovský
Mobilní aplikace