6
Fotogalerie

Conda Strap – popruh, který proměníte ve stativ

Společnost známá pro své nekonvenční příslušenství k fotoaparátům – Frii Designs – plánuje rozšířit nabídku o zajímavý hybrid popruhu a ministativu. Na Kickstarteru spustila kampaň, s jejíž pomocí chce financovat Conda Strap – něco jako ramenní popruh s integrovaným Gorillapodem. 

Střední část popruhu je měkčená a polstrovaná, konce jsou potom flexibilní a upevněné k destičce přišroubované do stativového závitu. Po vytvarování do požadované podoby nebo například omotání popruhu kolem sloupu/stromu je tvar popruhu uzamčen pákou na destičce.

Pohodlí popruhu pravděpodobně nebude tak vysoké, jako u klasických popruhů, ovšem v kombinaci s ministativem může Conda Strap přijít vhod při velmi specifických nárocích. Velmi dobře totiž poslouží i jako prodloužený grip v případě, že natáčí autor vlogy.

Popruh by měl být dostupný ve dvou verzích Conda Strap a Cinda Strap Plus, které se liší určením – první je pro menší a lehčí fotoaparáty, druhý pak pro jejich větší varianty.

112da2a87333c711b228fc0710f7ffef_original.jpg

V rámci kampaně můžete pořídit menší verzi popruhu za cenu 97 dolarů, větší pak vyjde na 122 dolarů. Předpokládaný termín rozesílání je v květnu 2021. V rámci kampaně požaduje Frii Designs necelých 60 000 dolarů, několik hodin po spuštění již bylo přispěvateli přislíbeno více než 25 % částky.

Určitě si přečtěte

Články odjinud