Conda Strap – popruh, který proměníte ve stativ

17. listopadu 2020
TWEET SDÍLET

Společnost známá pro své nekonvenční příslušenství k fotoaparátům – Frii Designs – plánuje rozšířit nabídku o zajímavý hybrid popruhu a ministativu. Na Kickstarteru spustila kampaň, s jejíž pomocí chce financovat Conda Strap – něco jako ramenní popruh s integrovaným Gorillapodem. 

Střední část popruhu je měkčená a polstrovaná, konce jsou potom flexibilní a upevněné k destičce přišroubované do stativového závitu. Po vytvarování do požadované podoby nebo například omotání popruhu kolem sloupu/stromu je tvar popruhu uzamčen pákou na destičce.

Pohodlí popruhu pravděpodobně nebude tak vysoké, jako u klasických popruhů, ovšem v kombinaci s ministativem může Conda Strap přijít vhod při velmi specifických nárocích. Velmi dobře totiž poslouží i jako prodloužený grip v případě, že natáčí autor vlogy.

Popruh by měl být dostupný ve dvou verzích Conda Strap a Cinda Strap Plus, které se liší určením – první je pro menší a lehčí fotoaparáty, druhý pak pro jejich větší varianty.

Klepněte pro větší obrázek

V rámci kampaně můžete pořídit menší verzi popruhu za cenu 97 dolarů, větší pak vyjde na 122 dolarů. Předpokládaný termín rozesílání je v květnu 2021. V rámci kampaně požaduje Frii Designs necelých 60 000 dolarů, několik hodin po spuštění již bylo přispěvateli přislíbeno více než 25 % částky.

Témata článku: Příslušenství, Technologie

Určitě si přečtěte

Fujifilm X-S10 – novou bezzrcadlovku doplňuje řada novinek

Fujifilm X-S10 – novou bezzrcadlovku doplňuje řada novinek

26 Petr Březina

Petr Březina
BezzrcadlovkyFujifilm
Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

5 Adam Kos

Adam Kos
Selfie
Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

4 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne