Co nesmí chybět moderní ženě v kabelce? Nejmenší kompakt Samsung ST30

23. září 2011

Inteligentní automatický režim Smart Auto, technologie vyrovnávající otřesy a atraktivní design. To vše v lehkém ultrakompaktním kovovém těle

Praha – 22. září, 2011 – Chodíte rádi na párty a často se setkáváte s přáteli? Už s sebou nemusíte nosit velké fotoaparáty, které jsou neskladné a zabírají zbytečně moc místa. Fotoaparát Samsung ST30, představený na začátku tohoto roku, s sebou můžete nosit každý den – jeho kompaktní velikost odpovídá přibližně velikosti průměrného mobilního telefonu, takže vám nezabere příliš místa v kabelce. Vejde se vám dokonce i do kapsy u kalhot nebo u kabátu. Jeho vzhled si můžete sladit s oblečením či s vaší náladou – vybrat si můžete ze stříbrné, černé, lila, růžové a limetkové barvy. Na fotoaparátu ST30 si zamilujete jeho moderní design a funkce, které vám usnadní pořizování dokonalých snímků. Design fotoaparátu je vylepšen hliníkovým tělem, které vám zaručí jeho mimořádnou odolnost a nízkou hmotnost.

Více zábavy na vašich snímcích

Pokud se vám často stává, že se vám do záběru nevejdou všichni kamarádi, s novým fotoaparátem Samsung ST30 se už nemusíte obávat zkreslených fotografií. Schopnosti širokoúhlého objektivu vám umožní zachytit do záběru více zábavy v hlubší perspektivě a s pokročilým obrazovým snímačem s rozlišením 10,1 Mpx budou vaše snímky vynikat ostrými a jasnými detaily.

Automatický režim Smart Auto přemýšlí za vás

Fotoaparát ST30 vám usnadní focenís funkcí Smart Auto, která umožňuje automatické zachycení dokonalého snímku. Tato technologie pro rozpoznání scény automaticky zvolí z 15 různých nastavení, jako je například Portrét či Krajina.

Ostré a jasné fotografie v pohybu a při tanci

S digitálním stabilizátorem obrazu se už nemusíte bát rozmazaných fotografií – vyrovnává i ty nejmenší otřesy a zajistí vám jasné a ostré fotografie, i když se na večírku snažíte zachytit své přátele v pohybu nebo při tanci.

Dokonalé snímky

Pokud rádi pořizujete hezké portréty svých přátel nebo dětí, oceníte pokročilé funkce fotoaparátu ST30, mezi něž patří technologie rozpoznávaní obličeje, korekce efektu červených očí a technologie rozpoznávající mrknutí. Model ST30 vám dokonce pomůže vyrovnat odstíny pleti a odstranit vady a kruhy pod očima, takže se už nemusíte bát nedokonalého vzhledu na vašich snímcích. Různé úrovně nastavení vám dokonce umožní určit, jakou míru retušování potřebujete.

Doporučená MOC fotoaparátu Samsung ST30 činí 1 890 Kč vč. DPH.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Středověký člověk, jak upozorňuje Jacques Le Goff, má ke smrti dvojí silný vztah. Smrt je především branou do nebe. Je tím, pro co žijeme, můžeme sledovat těšení se na smrt, která je vysvobozením z pozemského utrpení a strádání.

Michal Černý

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

16 Petr Březina