Co nesmí chybět moderní ženě v kabelce? Nejmenší kompakt Samsung ST30

Inteligentní automatický režim Smart Auto, technologie vyrovnávající otřesy a atraktivní design. To vše v lehkém ultrakompaktním kovovém těle

Praha – 22. září, 2011 – Chodíte rádi na párty a často se setkáváte s přáteli? Už s sebou nemusíte nosit velké fotoaparáty, které jsou neskladné a zabírají zbytečně moc místa. Fotoaparát Samsung ST30, představený na začátku tohoto roku, s sebou můžete nosit každý den – jeho kompaktní velikost odpovídá přibližně velikosti průměrného mobilního telefonu, takže vám nezabere příliš místa v kabelce. Vejde se vám dokonce i do kapsy u kalhot nebo u kabátu. Jeho vzhled si můžete sladit s oblečením či s vaší náladou – vybrat si můžete ze stříbrné, černé, lila, růžové a limetkové barvy. Na fotoaparátu ST30 si zamilujete jeho moderní design a funkce, které vám usnadní pořizování dokonalých snímků. Design fotoaparátu je vylepšen hliníkovým tělem, které vám zaručí jeho mimořádnou odolnost a nízkou hmotnost.

Více zábavy na vašich snímcích

Pokud se vám často stává, že se vám do záběru nevejdou všichni kamarádi, s novým fotoaparátem Samsung ST30 se už nemusíte obávat zkreslených fotografií. Schopnosti širokoúhlého objektivu vám umožní zachytit do záběru více zábavy v hlubší perspektivě a s pokročilým obrazovým snímačem s rozlišením 10,1 Mpx budou vaše snímky vynikat ostrými a jasnými detaily.

Automatický režim Smart Auto přemýšlí za vás

Fotoaparát ST30 vám usnadní focenís funkcí Smart Auto, která umožňuje automatické zachycení dokonalého snímku. Tato technologie pro rozpoznání scény automaticky zvolí z 15 různých nastavení, jako je například Portrét či Krajina.

Ostré a jasné fotografie v pohybu a při tanci

S digitálním stabilizátorem obrazu se už nemusíte bát rozmazaných fotografií – vyrovnává i ty nejmenší otřesy a zajistí vám jasné a ostré fotografie, i když se na večírku snažíte zachytit své přátele v pohybu nebo při tanci.

Dokonalé snímky

Pokud rádi pořizujete hezké portréty svých přátel nebo dětí, oceníte pokročilé funkce fotoaparátu ST30, mezi něž patří technologie rozpoznávaní obličeje, korekce efektu červených očí a technologie rozpoznávající mrknutí. Model ST30 vám dokonce pomůže vyrovnat odstíny pleti a odstranit vady a kruhy pod očima, takže se už nemusíte bát nedokonalého vzhledu na vašich snímcích. Různé úrovně nastavení vám dokonce umožní určit, jakou míru retušování potřebujete.

Doporučená MOC fotoaparátu Samsung ST30 činí 1 890 Kč vč. DPH.

Určitě si přečtěte

Články odjinud