CES 2014: Nejlepší produkty nejen fotografické

CES 2014: Nejlepší produkty nejen fotografické
Veletrh spotřební elektroniky CES 2014 je za námi a zanechal nemalé množství novinek a především příslibů do budoucna. Podívejte se na to nejzajímavější od redaktorů DIGIareny, MobilManie, AVmanie a Živě.cz

Také už jste řešili, jak dostat hudbu z mobilu do auta? Telefon se stal centrem naší digitální existence, často v něm máme celou hudební sbírku, ale jak ji co nejsnáze a co nejkvalitněji přehrát v autě? U některých kombinací auto+mobil je to jednoduché, u specialit, nebo obstarožních typů mohou nastat problémy. Sympatické řešení na letošní CES přivezla firma Sony.

Autorádio Sony XSP-N1BT je univerzální dock, který ve spolupráci s aplikací přehraje hudbu z jakéhokoliv Androidu. Navíc poslouží jako handsfree a také vám mobil dobije. Sony Xperie jsou zvýhodněné, jejich magnetický konektor má v autorádiu protikus, ale připojíte i další smartphony – jen už to bude microUSB kabelem.

Klepněte pro větší obrázek

Na světový trh se zařízení dostane na jaře a bude stát 250 dolarů. V Česku se začne prodávat v dubnu asi za 7 000 Kč. 

Témata článku: Technika

Určitě si přečtěte

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

36 Petr Březina

Petr Březina
Technika
11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Zrcadlovky