Centrum FotoŠkoda zahajuje distribuci značky Samsung

Centrum FotoŠkoda – přední evropský obchod a významný hráč v oboru foto-video zahajuje distribuci značky Samsung

Praha, 4. srpna 2009 – Společnost Samsung Electronics, držitel mnoha prvenství v segmentu digitálních fotoaparátů a videokamer se těší nové, rozšířené spolupráci se společností Centrum FotoŠkoda. Ta se rozhodla, že rozšíří stávající distribuci značky Samsung z obchodu ve Vodičkové ulici do celé své specializované obchodní sítě.

Rozhodnutí o distribuci značky Samsung ve specializovaných foto-video obchodech znamená přiblížení značkových digitálních fotoaparátů a videokamer Samsung blíže k zákazníkům. Zákazníci se tak mohou na jednom místě setkat s odborným poradenským servisem společnosti Centrum FotoŠkoda a špičkovými digitálními fotoaparáty a videokamerami Samsung. Tato rozšířená spolupráce společnosti Samsung a společnosti Centrum FotoŠkoda, by měla přinést maximální uspokojení zákazníka a upevnění pozice na trhu oběma společnostem.

Centrum FotoŠkoda se s tradicí od roku 1991 řadí k předním evropským obchodům a poskytovatelům špičkových služeb v oblasti foto-video. Na samotném začátku společnosti Centrum FotoŠkoda byl záměr nabídnout novou a použitou fotografickou techniku s řadou dalších fotografických služeb a utvořit tak jednu komplexní a profesionální prodejnu. Nyní společnost Centrum FotoŠkoda vyrostla na významného hráče v oboru foto-video a řadí se k předním evropským obchodům. Společně s profesionálními službami, kamenným obchodem, FotoŠkolou, eObchodem a eBazarem uspokojuje profesionály a náročné fotoamatéry při výrobě a zpracování fotografií, stejně jako výstavní činnosti.

Společnost Samsung, nejen jako přední výrobce špičkové elektroniky, digitálních fotoaparátů a videokamer, ale také jako obchodní partner Centra FotoŠkoda věří, že vzájemná spolupráce bude nadále rozšiřovaná a prohlubována, protože špičkové produkty patří ke špičkovým službám.

Určitě si přečtěte

Články odjinud