Centrum FotoŠkoda spolupracuje se značkou Ricoh

Praha, 18. října 2010 – Centrum FotoŠkoda, největší obchod s fotografickou technikou ve střední Evropě, a přední výrobce fotoaparátů, společnost Ricoh, se dohodly na spolupráci. Centrum FotoŠkoda se stává oficiálním prodejcem fotografické techniky značky Ricoh pro Českou republiku.

Digitální fotoaparáty značky Ricoh považujeme za jedny z nejlepších na trhu. Vnímáme důraz, který značka Ricoh věnuje použitelnosti, dostupnosti a využívání nejnovějších technologií u svých výrobků a jsme rádi, že můžeme tuto značku zařadit do naší nabídky jako oficiální prodejce pro Českou republiku,“ říká Milan Škoda, majitel Centra FotoŠkoda.

Nosnými modely současné nabídky značky Ricoh jsou GR Digital III a CX4. Digitální kompakt Ricoh CX4 s desetimegapixelovým snímačem je určena především méně náročným zájemcům o digitální fotografii. I ty ale uspokojí velmi kvalitní objektiv a široká nabídka funkcí. Zástupcem kompaktního digitálního fotoaparátu určeného velmi náročným fotografům je pak Ricoh GR Digital III, s velkým 1/1,7“ CCD čipem, rozlišením 10mpx a širokou škálou příslušenství.

Zaujmout český trh pak hodlá Ricoh unikátním systémem GXR. Ten umožňuje u kompaktních digitálních fotoaparátů vyměnit nejen samotný objektiv, ale současně i snímací čip a obrazový procesor. Díky systému GXR je tak možné výměnou celého modulu radikálně zlepšit schopnosti digitálního fotoaparátu a současně snížit riziko poškození nebo znehodnocení optické části, ke které často při výměně objektivů dochází důsledkem působení prachových částic.

O Centru FotoŠkoda

Centrum FotoŠkoda nabízí komplexní fotografické služby pod jednou střechou. Profesionálně vyškolení prodejci poradí s výběrem fotografické techniky jak začínajícím, tak profesionálním fotografům. Zákazník nalezne širokou škálu poskytovaných služeb a produktů nabízených v kamenné prodejně i prostřednictvím internetového obchodu www.fotoskoda.cz. Činnost Centra FotoŠkoda se zaměřuje i na oblast vzdělávání a kultury. Centrum FotoŠkoda ve spolupráci s řadou partnerů pořádá a podporuje fotografické kurzy, odborné workshopy, fotografické výstavy i soutěže. Centrum FotoŠkoda tvoří spojením obchodu, služeb a kultury jedno z největších a nejkrásnějších fotografických center v Evropě a navazuje tak na tradici zakladatele fotografického domu Jana Langhanse. Více informací na http://www.fotoskoda.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud