Canon představí na veletrhu IBC 2012 svou doposud nejsilnější produktovou řadu

Společnost Canon se začátkem září představí v Amsterodamu na mezinárodním veletrhu IBC 2012, který je tradičně jednou z největších událostí v oblasti rozhlasového a televizního vysílání. Návštěvníci se mohou těšit na špičková Full HD a 4K řešení Canon a především na komplexní představení revolučního systému Cinema EOS.

Canon bude mít na IBC 2012 svůj doposud vůbec největší stánek, který nabídne odborným návštěvníkům skvělé zázemí. Na stánku budou probíhat přednášky a všechny produkty si také bude možné vyzkoušet. Jedná se o jedinečnou příležitost vidět řadu profesionálních produktů Canon, včetně celého systému Cinema EOS, který obsahuje špičkové produkty pro televizní vysílání, filmové objektivy a 4K displeje.

„Od minulého ročníku se náš systém rozrostl o další novinky z oblasti profesionálního videa a televizního vysílání a IBC je ideálním místem, kde tato řešení představit odborníkům,” říká Kieran Magee, marketingový ředitel, divize Professional Imaging společnosti Canon Europe. “Nový systém Cinema EOS obsahuje špičkové objektivy a profesionální videokamery řady X a nabízí uživatelům ještě více kreativity a flexibility než kdykoli dříve. Těšíme se, až tyto produkty představíme návštěvníkům veletrhu.”

Na IBC 2012 bude v Evropě poprvé k vidění kompletní systém Cinema EOS, který byl poprvé představen na konci roku 2011 v Hollywoodu. Canon při vývoji systému Cinema EOS využil své odborné znalostí z oblasti videa, objektivů, televizního vysílání a DSLR a nabízí ještě více kreativity a jednoduché workflow pro televizní kameramany i filmaře. K vidění bude EOS C300 a 2 nové 4K modely - EOS C500 a digitální zrcadlovka EOS-1D C. Současně budé představena i řada objektivů, včetně filmových a kompaktních zoom objektivů.

V sobotu 8. září proběhne v rámci IBC Big Screen Experience prezentace společnosti Canon, která odhalí možnosti nových produktů. Promítány budou v plném 4K rozlišení dva krátké filmy, Muž a zvíře (natočeno na EOS C500) a Lístek (natočeno na EOS-1D C), které byly natočeny u příležitosti uvedení obou produktů na trh. Návštěvníci budou moci shlédnout snímky ve 4K díky unikátním 4K displejům Canon. Displeje s vysokým rozlišením byly představeny již v rámci NAB 2012.

Velká část stánku Canon bude věnována profesionálním objektivů, které těží z více jak 50leté unikátní zkušenosti s vývojem televizní optiky. Návštěvníci si vyzkouší, jak je správně využít ve studiu i v terénu. K dispozici budou i HJ17ex6.2B, DIGISUPER 80 a 76 Box Lenses a síťové kamery XU-80. Zároveň odborníci představí možnosti profesionálních kompaktních fotoaparátů řady X a digitálních zrcadlovek, včetně EOS-1D X a EOS 5D Mark III.

Stánek společnosti Canon bude v hale 11.D55.

Určitě si přečtěte

Články odjinud