Canon představí na veletrhu IBC 2012 svou doposud nejsilnější produktovou řadu

18. července 2012

Společnost Canon se začátkem září představí v Amsterodamu na mezinárodním veletrhu IBC 2012, který je tradičně jednou z největších událostí v oblasti rozhlasového a televizního vysílání. Návštěvníci se mohou těšit na špičková Full HD a 4K řešení Canon a především na komplexní představení revolučního systému Cinema EOS.

Canon bude mít na IBC 2012 svůj doposud vůbec největší stánek, který nabídne odborným návštěvníkům skvělé zázemí. Na stánku budou probíhat přednášky a všechny produkty si také bude možné vyzkoušet. Jedná se o jedinečnou příležitost vidět řadu profesionálních produktů Canon, včetně celého systému Cinema EOS, který obsahuje špičkové produkty pro televizní vysílání, filmové objektivy a 4K displeje.

„Od minulého ročníku se náš systém rozrostl o další novinky z oblasti profesionálního videa a televizního vysílání a IBC je ideálním místem, kde tato řešení představit odborníkům,” říká Kieran Magee, marketingový ředitel, divize Professional Imaging společnosti Canon Europe. “Nový systém Cinema EOS obsahuje špičkové objektivy a profesionální videokamery řady X a nabízí uživatelům ještě více kreativity a flexibility než kdykoli dříve. Těšíme se, až tyto produkty představíme návštěvníkům veletrhu.”

Na IBC 2012 bude v Evropě poprvé k vidění kompletní systém Cinema EOS, který byl poprvé představen na konci roku 2011 v Hollywoodu. Canon při vývoji systému Cinema EOS využil své odborné znalostí z oblasti videa, objektivů, televizního vysílání a DSLR a nabízí ještě více kreativity a jednoduché workflow pro televizní kameramany i filmaře. K vidění bude EOS C300 a 2 nové 4K modely - EOS C500 a digitální zrcadlovka EOS-1D C. Současně budé představena i řada objektivů, včetně filmových a kompaktních zoom objektivů.

V sobotu 8. září proběhne v rámci IBC Big Screen Experience prezentace společnosti Canon, která odhalí možnosti nových produktů. Promítány budou v plném 4K rozlišení dva krátké filmy, Muž a zvíře (natočeno na EOS C500) a Lístek (natočeno na EOS-1D C), které byly natočeny u příležitosti uvedení obou produktů na trh. Návštěvníci budou moci shlédnout snímky ve 4K díky unikátním 4K displejům Canon. Displeje s vysokým rozlišením byly představeny již v rámci NAB 2012.

Velká část stánku Canon bude věnována profesionálním objektivů, které těží z více jak 50leté unikátní zkušenosti s vývojem televizní optiky. Návštěvníci si vyzkouší, jak je správně využít ve studiu i v terénu. K dispozici budou i HJ17ex6.2B, DIGISUPER 80 a 76 Box Lenses a síťové kamery XU-80. Zároveň odborníci představí možnosti profesionálních kompaktních fotoaparátů řady X a digitálních zrcadlovek, včetně EOS-1D X a EOS 5D Mark III.

Stánek společnosti Canon bude v hale 11.D55.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Software
Fotografie týdne: hozená rukavice a tekutá modernita

Fotografie týdne: hozená rukavice a tekutá modernita

Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
Fotografie týdne – o dešti jako pohledu do minulosti i do budoucnosti

Fotografie týdne – o dešti jako pohledu do minulosti i do budoucnosti

Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

5 Adam Kos

Adam Kos
Selfie
6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola