Canon a Getty Images se zaměří na IAAF mistrovství světa v Moskvě

9. srpna 2013

Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu a Getty Images, přední tvůrce a distributor světově oceňovaných fotografií, videí a hudby, se spojí, aby dovedli k dokonalosti zachycení IAAF mistrovství světa v Moskvě 2013.

Canon společně s Getty Images, kteří poskytnou oficiální fotografy na IAAF, pomohou prostřednictvím pořízených záběrů upoutat pozornost celého světa k mistrovství v Moskvě.

Jacco Leurs, ředitel divize profesionální techniky, Canon Europe, říká: „Jakožto oficiální partner IAAF světového mistrovství v atletice, se těšíme, že budeme svědky velké sportovní události a všech jejích okamžiků. Většina nejvíce vzrušujících fotografií z Moskvy bude pořízena uznávanýmisportovními fotografy ze soupisky Getty Images. Jsme nadšeni, že se celý tým Getty Images rozhodl používat pro zachycení nezapomenutelných okamžiků v Moskvě právě zařízení Canon.“

Martin Lee, senior viceprezident pro sport, Getty Images, řekl: „V Getty Images jsme hrdí, že díky partnerství se společností Canon budeme dodávat skutečně působivé snímky s bezkonkurenční atmosférou, pro kterou jsme známí. Jakožto oficiální fotografové IAAF se těšíme na zachycení této vzrušující světové soutěže v Moskvě v srpnu.“

Pro Canon i Getty Images je důležité, aby fanoušci po celém světě pociťovali nadšení a vzrušení sportovních akcí díky přesvědčivým a silným snímkům. V souladu s touto vizí bude Canon poskytovat podporu v Canon Professional servisním centru přímo na místě celému týmu Getty Images a dalším akreditovaným profesionálním sportovním fotografům, kteří budou na mistrovství fotit. Služby zahrnují technickou podporu a poradenství, opravy, údržbu a půjčování nejnovějších fotoaparátů Canon, objektivů a dalšího vybavení, aby mohli fotografové nerušeně zachytit celou událost.

Klepněte pro větší obrázek 

Getty Images je oficiálním partnerem více než 50 řídících sportovních organizací, lig a klubů, včetně mezinárodního Olympijského výboru, národních hokejových lig, NBA, FIFA, UEFA Manchester United a mnoha dalších klubů anglické Premier League. Fotografové Getty Images zachytilizatím každý okamžik všech mistrovství světa IAAF od jeho inaugurační soutěže v roce 1983 v Helsinkách. Společnost také podporuje program fotografické pomoci IAAF, která dokumentuje závodníky z rozvojových zemí, které si nemohou dovolit vyslat delegaci médií na mistrovství.

Canon je oficiálním partnerem IAAF série mistrovství světa 2013-2016. Stejně jako sponzoring IAAF mistrovství světa v Moskvě v srpnu toho roku, bude Canon sponzorovat celkem dalších 15 akcí IAAF světové série v atletice, nevyjímaje IAAF mistrovství světa v čínském Pekingu, které je naplánováno na srpen 2015.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly pod stromečkem potěšit nejen vás, ale i vaše blízké.

78 Helena Vyplelová

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Středověký člověk, jak upozorňuje Jacques Le Goff, má ke smrti dvojí silný vztah. Smrt je především branou do nebe. Je tím, pro co žijeme, můžeme sledovat těšení se na smrt, která je vysvobozením z pozemského utrpení a strádání.

Michal Černý

12 nejlepších objektivů, které určitě chcete najít pod stromečkem

12 nejlepších objektivů, které určitě chcete najít pod stromečkem

Objektiv je nedílnou součástí každého fotoaparátu a u některých je možné jej vyměnit. To je obrovská výhoda při kreativní fotografické tvorbě. Jaké sklo by se mohlo objevit pod vánočním stromečkem nadšeného fotografa?

42 Petr Březina

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Digitální fotoaparát může být zdrojem radosti, štěstí, ale především i „nakopnutím“ ke kreativnímu ztvárnění reality u mnoha začínajících fotografů. Vánoční svátky se blíží a s nimi také ideální období pro výhodné nákupy.

29 Petr Březina