Canon a Getty Images se zaměří na IAAF mistrovství světa v Moskvě

9. srpna 2013

Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu a Getty Images, přední tvůrce a distributor světově oceňovaných fotografií, videí a hudby, se spojí, aby dovedli k dokonalosti zachycení IAAF mistrovství světa v Moskvě 2013.

Canon společně s Getty Images, kteří poskytnou oficiální fotografy na IAAF, pomohou prostřednictvím pořízených záběrů upoutat pozornost celého světa k mistrovství v Moskvě.

Jacco Leurs, ředitel divize profesionální techniky, Canon Europe, říká: „Jakožto oficiální partner IAAF světového mistrovství v atletice, se těšíme, že budeme svědky velké sportovní události a všech jejích okamžiků. Většina nejvíce vzrušujících fotografií z Moskvy bude pořízena uznávanýmisportovními fotografy ze soupisky Getty Images. Jsme nadšeni, že se celý tým Getty Images rozhodl používat pro zachycení nezapomenutelných okamžiků v Moskvě právě zařízení Canon.“

Martin Lee, senior viceprezident pro sport, Getty Images, řekl: „V Getty Images jsme hrdí, že díky partnerství se společností Canon budeme dodávat skutečně působivé snímky s bezkonkurenční atmosférou, pro kterou jsme známí. Jakožto oficiální fotografové IAAF se těšíme na zachycení této vzrušující světové soutěže v Moskvě v srpnu.“

Pro Canon i Getty Images je důležité, aby fanoušci po celém světě pociťovali nadšení a vzrušení sportovních akcí díky přesvědčivým a silným snímkům. V souladu s touto vizí bude Canon poskytovat podporu v Canon Professional servisním centru přímo na místě celému týmu Getty Images a dalším akreditovaným profesionálním sportovním fotografům, kteří budou na mistrovství fotit. Služby zahrnují technickou podporu a poradenství, opravy, údržbu a půjčování nejnovějších fotoaparátů Canon, objektivů a dalšího vybavení, aby mohli fotografové nerušeně zachytit celou událost.

Klepněte pro větší obrázek 

Getty Images je oficiálním partnerem více než 50 řídících sportovních organizací, lig a klubů, včetně mezinárodního Olympijského výboru, národních hokejových lig, NBA, FIFA, UEFA Manchester United a mnoha dalších klubů anglické Premier League. Fotografové Getty Images zachytilizatím každý okamžik všech mistrovství světa IAAF od jeho inaugurační soutěže v roce 1983 v Helsinkách. Společnost také podporuje program fotografické pomoci IAAF, která dokumentuje závodníky z rozvojových zemí, které si nemohou dovolit vyslat delegaci médií na mistrovství.

Canon je oficiálním partnerem IAAF série mistrovství světa 2013-2016. Stejně jako sponzoring IAAF mistrovství světa v Moskvě v srpnu toho roku, bude Canon sponzorovat celkem dalších 15 akcí IAAF světové série v atletice, nevyjímaje IAAF mistrovství světa v čínském Pekingu, které je naplánováno na srpen 2015.

Témata článku: Tiskové zprávy


6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

časopis Computer
Fotografický softwareFotoškola
Affinity 2 už má všechny grafické nástroje v jednom balíku. Na rozdíl od Photoshopu je však pořád bez předplatného

Affinity 2 už má všechny grafické nástroje v jednom balíku. Na rozdíl od Photoshopu je však pořád bez předplatného

**Britský Serif vydal druhou generaci nástrojů rodiny Affinity. **Do portfolia přibyl Publisher pro iPad. **Nově si i koupíte všechny nástroje v jedné zvýhodněné licenci.

Petr Urban
Affinity PhotoFotografický software
Fujifilm X-T30: Výkon ve stylovém kompaktním těle [test]

Fujifilm X-T30: Výkon ve stylovém kompaktním těle [test]

V dnešním testu se zaměříme na třetí generaci pokročilých APS-C bezzrcadlovek Fujifilmu. Model X-T30 sdílí podstatné vlastnosti s vlajkovou lodí systému Fujifilmem X-T3. Co vše fotoaparát zvládne a k čemu se hodí?

Helena Vyplelová
Testy
Tipy na 14 fotoaparátů s nejlepším poměrem cena/výkon. Kompakty i bezzrcadlovky

Tipy na 14 fotoaparátů s nejlepším poměrem cena/výkon. Kompakty i bezzrcadlovky

​Foťáky v mobilu jsou sice díky využití umělé inteligence čím dál výkonnější, stále však nedokážou nahradit, zejména co do kvality snímku, klasický fotoaparát s velkým obrazovým snímačem.

Jan PánekHelena Vyplelová
Průvodce nákupem
7 legendárních filmových kompaktů, které musíte vyzkoušet

7 legendárních filmových kompaktů, které musíte vyzkoušet

Pokukujete po analogovém přístroji, s nímž byste si mohli vyzkoušet fotografování na film? Nebo si chcete vytvořit malou analogovou sbírku? Snadno ovladatelné kinofilmové kompakty vám mohou otevřít cestu do hlubin analogové fotografie.

Helena Vyplelová
Technika