BenQ představil nový 19" LCD monitor FP93G P

16. května 2007

Společnost BenQ rozšiřuje svou nabídku 19" LCD monitorů o model FP93G P určený náročným domácím a firemním uživatelům. FP93G P je osazen vylepšenou MVA technologií, která umožňuje sledovat obraz z extrémně širokých úhlů 178 stupňů, dále poskytuje vysoký kontrastní poměr 1 300:1, rychlou dobu odezvy 8 ms (GTG) a při zpracování obrazu využívá exkluzivní technologie společnosti BenQ – Senseye+photo. Monitor FP93G P je ideální pro domácí zábavu i firemní aplikace jako je sledování videa, prohlížení fotografií, a také finanční a vědecký software.

Technologie Senseye+photo, kterou model FP93G P používá, automaticky a dynamicky vylepšuje obrazovou kvalitu a zaručuje výjimečnou čistotu a kvalitu obrazu. Senseye+photo přenáší konzistentní barvy prostřednictvím sRGB barevného gamutu a poskytuje tak konzistentní a přesnou reprodukci barev. S technologií Senseye+photo budou fotografie zobrazené na monitoru vždy barevně shodné s jejich vytištěnou podobou.

Klepněte pro větší obrázek

BenQ FP93G P nabízí rozlišení obrazu 1280×1024, jas 300cd/m2, 13mm super tenký rámeček a umožňuje uživateli připojení zdroje signálu přes konektory D-sub nebo DVI.

Doporučená prodejní cena monitoru je 7 550 Kč vč. DPH

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

16 Petr Březina