BenQ představil nový 19" LCD monitor FP93G P

Společnost BenQ rozšiřuje svou nabídku 19" LCD monitorů o model FP93G P určený náročným domácím a firemním uživatelům. FP93G P je osazen vylepšenou MVA technologií, která umožňuje sledovat obraz z extrémně širokých úhlů 178 stupňů, dále poskytuje vysoký kontrastní poměr 1 300:1, rychlou dobu odezvy 8 ms (GTG) a při zpracování obrazu využívá exkluzivní technologie společnosti BenQ – Senseye+photo. Monitor FP93G P je ideální pro domácí zábavu i firemní aplikace jako je sledování videa, prohlížení fotografií, a také finanční a vědecký software.

Technologie Senseye+photo, kterou model FP93G P používá, automaticky a dynamicky vylepšuje obrazovou kvalitu a zaručuje výjimečnou čistotu a kvalitu obrazu. Senseye+photo přenáší konzistentní barvy prostřednictvím sRGB barevného gamutu a poskytuje tak konzistentní a přesnou reprodukci barev. S technologií Senseye+photo budou fotografie zobrazené na monitoru vždy barevně shodné s jejich vytištěnou podobou.

benq monitor.jpg

BenQ FP93G P nabízí rozlišení obrazu 1280×1024, jas 300cd/m2, 13mm super tenký rámeček a umožňuje uživateli připojení zdroje signálu přes konektory D-sub nebo DVI.

Doporučená prodejní cena monitoru je 7 550 Kč vč. DPH

Určitě si přečtěte

Články odjinud