AxisGo je robusní vodní kryt pro iPhone. Pustí vás ale jen do 10 metrů

20. února 2020
TWEET SDÍLET

Společnost Aquatech vydala nový vodotěsný systém AxisGo pro Apple iPhone. Výrobce o něm prohlašuje, že se jedná o plně profesionální zařízení, které využijete nejen při běžném potápění, ale i při surfování, wakeboardingu a uplatnění jistě najde i v běžném bazénu.

Pouzdro nabízí vodotěsnost do hloubky 10 m, je vyrobeno z polykarbonátu, hliníku a nerezové oceli. Skleněné prvky jsou navíc opticky korigovány, aby nezkreslovaly realitu. Celé základní řešení pak váží 510 g. Pokročilejší uživatelé si však mohou vybrat z celé řady dalšího příslušenství, jakými jsou různé gripy, držáky, ale také speciální podvodní čočky.

Aquatech AxisGo pro iPhone 11 a 11 Pro je již k dispozici za 199 dolarů. U modelů Pro bohužel neumožňuje použít třetí ultraširokoúhlý objektiv. Pouzdro však seženete i pro starší modely, jakými jsou např. iPhone XS, XR, X či iPhone 8/8 Plus. Kupovat můžete přímo na stránkách výrobce Aquatech.net, kde najdete i celé portfolio značky, včetně dostupného příslušenství.

Speciál o podvodní fotografii

Fotografování pod vodou nepotřebuje jen speciální vybavení, ale často úplně jiný přístup, než na který jste zvyklí na souši. Podvodní focení má svá pravidla, svá úskalí, ale současně samozřejmě také atraktivní výsledky.

Témata článku: Příslušenství, Fotomobily, Technologie, Podvodní foto

Určitě si přečtěte