Amazon zrušil objednávky u špatně naceněného objektivu Sony FE 85 mm F1,8

Amazon zrušil objednávky u špatně naceněného objektivu Sony FE 85 mm F1,8

Že se občas na webu Amazonu objeví špatně naceněné produkty není žádnou novinkou. Většinou se však vyplatilo takové nabídky využít, jelikož prodejce respektoval uvedenou cenu a někteří nakupující tak mohli pořídit vybrané produkty velmi levně.

Důkazem budiž možnost nákupu objektivu Sony FE 16–35 mm F2,8 GM, který byl na Amazonu nabízen za cenu o 500 dolarů nižší než kdekoli jinde. Nyní se stalo něco velmi podobného a nový objektiv Sony FE 85 mm F1,8 se objevil v obchodě za 249 dolarů namísto obvyklých 548 dolarů.

Ovšem, kdo nabídky využil a objektiv objednal, dostal od společnosti omluvný email s informací o přidělení 20dolarového kuponu pro další nákup.

Hello,

We recently discovered that an error caused the following item(s) to be displayed at an incorrect price:

Sony FE 85mm f/1.8 Lens (SEL85F18/2)

In this case, we’re unable to offer this item for the incorrectly posted price. Therefore, we’ve canceled your order for this item. We’re sorry about this. At any given time, despite our best efforts, a small number of the millions of items on our site may be mispriced.

To make up for any inconvenience, we’re adding a $20 Amazon.com Gift Card to your account. This balance will automatically apply to your next order at Amazon.com.

We hope to see you again soon.

Nicméně, pokud by se podařilo Amazonu opět uvést špatnou cenu některého z výrobků v rámci tzv Prime Day Deals, je možné, že zájemci dostanou zboží s nižší cenou, podobně, jako tomu bylo v minulosti...

Určitě si přečtěte

Články odjinud