Alkalické baterie rozšiřují portfolio Verbatim

6. června 2007

Verbatim vyvinul řadu vysoce výkonných alkalických baterií speciálně navržených pro použití v moderních elektronických zařízeních s velkou energetickou spotřebou. Výkonné a kvalitní baterie jsou dostupné u specializovaných obchodníků v pěti nejpopulárnějších formátech AAA-LR03 Micro, AA-LR6 Mignon, C-LR14 a D-LR20 Mono, každá 1.5V, a jako 9V 6LR61 bloková baterie.

Ať už jde o MP3 přehrávače, kamery, dálkové ovladače, svítilny, kouřová čidla nebo dětské hračky, Verbatim má vždy vhodné řešení, jak dodat dostatek energie pro každé zařízení. Baterie Verbatim dodají rovnoměrně vysoký výkon po dlouhou dobu – dokonce při nízkých teplotách a po dlouhém skladování. Ochrana životního prostředí je pro společnost Verbatim důležitá: její baterie neobsahují rtuť a kadmium a jsou velmi dobře chráněné proti vytečení a korozi. Všechny použité materiály odpovídají standardům stanoveným Evropskou unií. Podle typu zařízení, ve kterém jsou alkalické baterie použité, je jejich výdrž průměrně o 4 až 5 hodin více než u zinko-uhlíkové baterií.

„Díky doplnění baterií do našeho portfolia, Verbatim nyní nabízí celou škálu elektronických zařízení. Od flashových pamětí, jako jsou USB flash disky a paměťové karty, přes CD a DVD media, fotografický papír pro tištěné fotografie až po baterie. Naši klienti tak teď mohou dostat vše, co potřebují, od jediného zdroje“, řekl Mats Nordin, Business Unit Manager divize optických produktů společnosti Verbatim EUMEA

Baterie v detailech

AAA alkalické baterie (mikrotužka)

AAA, LR03, 1.5V, Micro
Nejmenší model v nabídce Verbatimu. Jsou obzvláště vhodné pro zařízení, které mají poskytovat vysoký výkon po delší dobu – jako jsou MP3 přehrávače nebo kamery. 

AA alkalické baterie (tužka)

AA, LR6, 1.5V, Mignon
Nejpopulárnější model. Své uplatnění najdou v zařízeních jako jsou kapesní radiopřijímače, MP3 přehrávače, kamery a dálkové ovladače pro televize a DVD přehrávače. 

Alkalické baterie typu C (malé mono)

C, LR14, 1.5V
C baterie poskytují spolehlivý výkon a jsou doporučeny pro zařízení jako jsou svítilny (baterky) a rádia. 

Alkalické baterie typu D (velké mono)

D, LR20, 1.5V
Stejně jako C baterie, také D články jsou ideální pro svítilny (baterky). Stejně tak odvedou kvalitní a dlouhodobou službu v kapesních stereo systémech. 

9V alkalické baterie

9V, 6LR61
9V baterie od Verbatimu jsou doporučeny pro použití v domácích protipožárních alarmech, nabízejí maximální výkon a bezpečnost. Jsou také vhodné pro použití v dětských hračkách.

Témata článku: Tiskové zprávy