Akademie tvůrčí fotografe: fotografická soutěž

Akademie tvůrčí fotografie vyhlašuje fotografickou soutěž pro všechny na téma:

„Člověk a město, městečko, vesnice“.

Požadavky na soutěžní fotografie:

1/ Fotografie musí vyjadřovat zadané téma.

2/ Digitálně zpracované fotografie musí mít rozlišení nejméně 200 DPI a minimální rozměry 20 x 30 cm resp. 20 x 20 cm.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nezařadit do soutěže fotografie, které nebudou splňovat požadavky na zadané téma.

Termíny:

Vyhlášení soutěže: 19. dubna 2010

Ukončení soutěže: 30. června 2010

Vítěz obdrží poukázku na nákup fotografického zboží v Centru FotoŠkoda v hodnotě 1000kč, a 50% slevu na kurz fotografie dle vlastního výběru Akademie tvůrčí fotografie.

Druhé místo bude oceněno ročním předplatným časopisu FotoVideo a knihou s fotografickou tematikou a 25% slevou na kurz fotografie dle vlastního výběru Akademie tvůrčí fotografie.

Třetí místo bude oceněno fotografickou publikací a 10% slevou na kurz fotografie dle vlastního výběru Akademie tvůrčí fotografie.

Fotografie vyhodnotí komise profesionálních fotografů ve složení: MgA. Jiří Ernest, MgA. Tomáš Dittrich.

Více informací na: www.atfoto.cz

Email: info@atfoto.czAKADEMIE TVŮRČÍ FOTOGRAFIE byla založena v roce 2010 Jiřím Ernestem a Tomášem Dittrichem, kteří absolvovali pražskou FAMU a prošli stážemi na fotografických školách doma a v zahraničí. Akademie poskytuje vzdělání v oboru tvůrčí a užité fotografie nejširší fotografické veřejnosti. Výuka probíhá v historické budově bývalého obchodu a nakladatelství J. R. Vilímka v Opatovické ulici v samém centru Prahy s výbornou dostupností tramvají a metra trasy B. V základní nabídce jsou připraveny kurzy pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé fotografy, tvůrčí dílna pro studenty, kteří chtějí pracovat na svých volných fotografických cyklech pod vedením profesionálních lektorů, nebo se později hlásit na fotografické vysoké školy a jedinečný kurz zaměřený pouze na černobílou klasickou fotografii, kde se studující naučí sami vyvolávat filmy a zvětšovat své fotografie. V další nabídce potom připravujeme pro studenty speciální víkendové dílny zaměřené na dokumentární fotografii, krajinářskou fotografii a fotografování architektury. Kurzy obsahují teoretickou část a část praktickou, fotografování v ateliéru a plenéru, setkání s významnými osobnostmi současné fotografie, typografie a tisku fotografií. Výuka je vedena profesionálními fotografy s dlouholetými pedagogickými zkušenostmi, probíhá v malých skupinách a umožňuje tak individuální přístup k potřebám každého studenta. Zárukou kvality kurzů Akademie tvůrčí fotografie je bohatá zkušenost z komerční sféry fotografie a výstavních aktivit doma a zahraničí. Věříme, že i pro Vás bude naše nabídka zajímavá a účast v některém z našich kurzů pro Vás bude přínosem.

V letních měsících připravujeme speciální víkendové workshopy „Fotografické putování v pohraničí po stopách naší minulosti a kulinářských specialit jižní Moravy – Slavonice, Šatov. Workshop je spojený s turistikou a dobrou pohodou, (pátek až neděle v průběhu června – července a srpna 2010) nabízí možnost strávení plnohodnotného víkendu vyplněného poznáváním krajiny a fotografováním. Kurz je určený pro všechny zájemce o krajinářskou fotografii. Během víkendu můžete poznat nová místa, fotografovat a své výsledky si nechat rovnou zhodnotit profesionálnimi fotografy a lektory. Cílem fotografování budou pohraniční oblastí jižní Moravy, kde kromě nádherné krajiny půjdeme po stopách prvorepublikového opevnění a zbytků Železné opony.

Určitě si přečtěte

Články odjinud