Acer představuje CU-6530: nový ultratenký šestimegapixelový fotoaparát

26. dubna 2006
Společnost Acer, jeden z předních světových průkopníků sbližování osobních počítačů a digitální zábavy, opět rozšířila nabídku přístrojů pro domácí zábavu a představila nový digitální fotoaparát, ultratenký šestimegapixelový Acer CU-6530.

(PRAHA, 26. dubna 2006) Acer CU-6530 je neobyčejně tenký, avšak současně univerzální digitální fotoaparát, který se vejde do každé kapsy. Typ CU-6530, který nabízí rozlišení 6,36 megapixelů, širokoúhlý objektiv se zoomem, velký LTPS LCD displej s úhlopříčkou 2,5” a jednoduché rozhraní pro obsluhu, patří k nejlepším fotoaparátům na trhu. Snadné uchopení a nízká hmotnost zaručují uživatelům úplnou kontrolu při fotografování i v těch nejobtížnějších podmínkách. Praktické funkce a snadno volitelné režimy fotografování umožňují pořizovat kvalitní fotografie a videosekvence přesně tak, jak to uživatelé požadují: rychle, snadno a dokonale.

Klepněte pro větší obrázek

Fotoaparát, vybavený snímacím prvkem 1/2,5” CCD a 3x optickým/4x digitálním zoomem, je napájen nabíjecí Li baterií, s níž lze pořídit až 200 snímků s maximálním rozlišením 2816 x 2112.

Fotoaparát Acer CU-6530 s ultratenkým tělem tloušťky 18 mm váží pouhých 125 g (bez baterie) a vejde se snadno do kapsy, a tedy ho můžete neobyčejně snadno přenášet. Fotoaparát s hladkým, avšak odolným kovovým tělem lze používat kdekoli a kdykoli.

Rychlé přetáčení snímků a jasný 2,5" LTPS (Low Temperature Poly Silicon) LCD displej oceníte při okamžitém zobrazení, vyhledávání i správě snímků a videosekvencí. S fotoaparátem Acer CU-6530 mohou uživatelé nejen okamžitě zkontrolovat, zda se jim snímky povedly, ale mohou je také ihned předvést přátelům a rodině.

Pokud do přístroje vložíte paměťové médium s kapacitou až 1 GB (paměťová karta s kapacitou 64 MB je součástí prodejního balení), lze s fotoaparátem Acer CU-6530 natáčet i videosekvence v rozlišení 640 x 480 pixelů při rychlosti 30 snímků/s a zvuk, a tedy si můžete zaznamenávat nápady a myšlenky i na cestách.

Ukládání fotografií z fotoaparátu Acer CU-6530 do počítače nebylo nikdy snadnější. Stačí pouze vložit fotoaparát do kolébky, která je součástí prodejního balení, a stisknout tlačítko. Šikovný tvar usnadňuje pevné uchopení přístroje jednou rukou.

Funkce přímého tisku je určena pro tisk snímků na tiskárně, která podporuje technologii PictBridge, a to bez osobního počítače. Lze tedy vytisknout snímek a okamžitě ho ukázat. Součástí prodejního balení fotoaparátu Acer CU-6530 je užitečné příslušenství, jako např. videokabel, USB kabel, napájecí zdroj a kolébka, které ještě zvyšují praktičnost a rozšiřují možnosti využití.

Acer CU-6530 je neobyčejně tenký a lehký digitální fotoaparát s komplexním souborem funkcí za velmi příznivou cenu 6 990 Kč bez DPH.

Na digitální fotoaparáty Acer je poskytována dvouletá záruka.

Témata článku: Tiskové zprávy


Muž se 140 znaky – Jack Dorsey

Muž se 140 znaky – Jack Dorsey

Patří k nejmladším miliardářům a technologickým vizionářům. Jeho platformu pro sdílení krátkých zpráv používá po světě dvě stě milionů lidí denně. Zakladatel Twitteru Jack Dorsey oslaví 19. listopadu pětačtyřicáté narozeniny.

Jan Spěšný
IT OsobnostiTwitter
Recenze hry Age of Empires IV. Legenda se vrací a je pořád stejná

Recenze hry Age of Empires IV. Legenda se vrací a je pořád stejná

Age of Empires patří do té sekce legendárních strategií, které pomohly žánr rozvinout a přinesly mnoho novinek. Přesto se série za mnoho let dočkala jen tří dílů. V dílnách studia Relic Entertainment konečně vzniklo pokračování a ačkoli je dobré, moc se teda nezměnilo.

Michal Maliarov
Age of Empires 4Recenze
Nová herní sluchátka Kraken V3 od Razeru vám budou vibrovat do uší

Nová herní sluchátka Kraken V3 od Razeru vám budou vibrovat do uší

Razer převádí řadu sluchátek Kraken do nové generace rovnou s několika novými modely.

Michal Maliarov
RazerSluchátka
Recenze herní myši Cooler Master MM731. Svižnost v jednoduchém balení

Recenze herní myši Cooler Master MM731. Svižnost v jednoduchém balení

Novinka od Cooler Masteru klame tělem a nabízí perfektní hardware v kombinaci s jednoduchým designem.

Michal Maliarov
Herní myšRecenze