4. Letní filmová škola digitálního videa

28. července 2004
TWEET SDÍLET

V rámci doprovodného programu 30. Letní filmové školy v Uherském Hradišti je i Škola digitálního videa. Workshop, na němž si můžete půjčit kameru a natočit vlastní krátký film. Tři nejlepší snímky potom odvysílá Česká televize.

Klepněte pro větší obrázek
Logo podsekce Letní filmové školy - Školy digitálního videa

Součástí 4. Letní filmové školy digitálního videa, která bude ukončena 1. srpna, jsou kromě praktických ukázek také specializované přednášky (3D - svět neomezených možností - využití pro videoklipy, Garage band - jak snadné je hrát // 3bees) a projekce děl z letošního i loňského workshopu do kinosálů. Návštěvníci si mohou vyzkoušet práci s digitální kamerou a střihem na počítači (v programu iMovie). Novinkou je letos také prezentace třech nejlepších snímků na obrazovce České televize (v rámci Ozvěn Letní filmové školy).

Oficiální web 4. Letní filmové školy digitálního videa: http://dv.lfs.cz/rocniky/2004/

Témata článku: Film

Určitě si přečtěte

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová