15. let společnosti Nikon v České a Slovenské republice

16. října 2009

NIKON spol. s r. o., 9. října 2009, Praha - Společnost NIKON spol. s r.o. slaví v letošním roce 15. výročí své existence v České a Slovenské republice.Při příležitosti tohoto významného jubilea se 8. řijnauskutečnil slavnostní galavečer na Pražském hradě v restauraci Vikárka. Na jednom z nádvoří hradu vítali hosty středověcí kejklíři, kteří bavili příchozí do oficiálního zahájení večera s velkým překvapením, o kterém neměli ponětí ani samotní zaměstnanci firmy. Pouze pro hosty společnosti Nikon byl v tento večer zpřístupněn Chrám sv. Víta, ve kterém zazněl varhanní koncert.

Pro všechny přítomné to byl nezapomenutelný zážitek, který dodal oslavám na důstojnosti. Večer na Vikárce zahájil ředitel společnosti Pavel Marek přípitkem a poděkoval všem zaměstnancům společnosti a obchodním partnerům za pomoc při prosazování značky na Českém a Slovenském trhu. Na programu večera bylo vystoupení skupiny Hamleti a Michala Davida. Celým večerem přítomné hosty provázela herečka a moderátorka Mahulena Bočanová.

Společnost NIKON spol. s r.o. zakládal v roce 1994 Pavel Marek, který stojí v jejím čele dodnes. Z malé firmy, čítající jen několik málo zaměstnanců, dokázal během 15 let vybudovat silnou a respektovanou společnost, jejíž podíl na místním trhu neustále roste.V posledních dvou letech uvedla společnost Nikon na trh několik bezkonkurenčních produktů, kterými si získala i poslední fotografy, váhající jaké značce dát přednost.

Přelomovým produktem byla profesionální digitální zrcadlovka Nikon D3, která zcela uchvátila sportovní a reportážní fotografy, neboť jim umožnila opravdu rychlé snímání a ostření, a to i za špatných světelných podmínek. Přejme Nikonu do dalších let řadu skvělých produktů, ať už přinesou svým uživatelům komfort v jejich každodenní práci, či jen radost z fotografování ve volném čase.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

2 Adam Kos

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová