11 důvodů pro pořízení fotoaparátu Samsung NX11

Třípalcový AMOLED displej, nahrávání videa v HD rozlišení a praktické objektivy pro pořizování vysoce kvalitních snímků, které z vás udělají profesionála.

Praha – 10. srpna, 2011 – Jste začínající fotograf a chcete, aby vaše fotografie vypadaly profesionálně? Žebříček jedenácti důvodů vás přesvědčí, že digitální fotoaparát Samsung NX11 je ta správná volba.

11 předností, kterými vás fotoaparát Samsung NX11 přesvědčí

1.Mimořádně velký obrazový snímač APS-C nabízí dokonalou kvalitu obrazu a bohaté přirozené barvy. Umožní vám nahrávat videa v HD kvalitě a s menší hloubkou ostrosti Snímač APS-C je vlastní většině digitálních zrcadlovek.

2.Samsung pro NX11 nabízí široké spektrum výměnných objektivů, kterými je možné fotoaparát osadit. Samsung navíc bude řadu NX dále rozvíjet a v budoucnu se nabídka objektivů rozšíří o makroobjektivy, portrétní objektivy a další. NX11 se tak stává vhodným fotoaparátem doslova pro každou příležitost.

3.V režimu priority objektivu fotoaparát Samsung NX11 automaticky rozpozná nasazený objektiv a poskytne pro něj optimalizované nastavení expozice. Jakmile objektiv vyměníte, nastavení se automaticky přizpůsobí pro optimální snímání s novým objektivem

4.Pokud jste fotograf-začátečník, jistě oceníte praktické tlačítko
i-Function
aktivující běžné funkce při fotografování, např. clona, rychlost závěrky, nastavení citlivosti ISO a vyvážení bílé. Umožňuje také snadnější a rychlejší nastavení přístroje při fotografování, které vám tak pomůže být neustále ve střehu. Kromě toho vám systém
i-Function umožňuje měnit nastavení přirozeně levou rukou pomocí tlačítka zabudovaného přímo na objektivu.

5.Pokud rádi vytváříte strhující panoramatické snímky, s NX11 snadno zachytíte a vytvoříte svůj vlastní panoramatický pohled. Ovládání je jednoduché – stačí stisknout tlačítko spouště v režimu panorama a pohybovat fotoaparátem v požadovaném směru.

6.Aby bylo vaše fotografování pohodlnější a rychlejší,je design modelu NX11 ergonomicky uzpůsoben
k
lepšímu držení přístroje. Fotoaparát vám doslova padne do ruky jako ulitý.

7.Rychlý a jasný třípalcový displej typu AMOLED poskytuje pohled ze širokého úhlu a zároveň si své fotografie můžete prohlédnout za všech světelných podmínek, dokonce i za plného slunce.

8.Zachyťte obraz i zvuk mimořádných událostí. Součástí modelu NX11 je funkce obrazu se zvukem, která umožňuje na pozadí nahrávat hudbu nebo smích vašich blízkých při fotografování. Oživování vzpomínek se stane mnohem živějším zážitkem.

9.Už se vám stalo, že jste si omylem smazali snímek, který jste si chtěli nechat? S NX11 vám se vám to nestane. Všechny odstraněné fotografie je možné snadno obnovit pomocí funkce Odpadkový koš.

10.S funkcí rychlého a přesného automatického zaostřování vám už nikdy neunikne žádná příležitost, NX11 obsahuje rychlé, přesné a vysoce optimalizované automatické zaostřování (AF), které dokáže zaostřit během neuvěřitelných přibližně 0,17 s. Fotoaparát s vámi bude jednoduše držet krok

11.Říkáte si, že to vše bude něco vážit? Buďte bez obav, nízká váha a kompaktní rozměry fotoaparátu Samsung NX11 jsou dalším podstatným trumfem. Patří k hlavním přednostem CSC fotoaparátu (Compact System Camera) v porovnání s běžnými zrcadlovkami.

Doporučená MOC fotoaparátu Samsung NX11 činí Kč 12 990,- vč. DPH.

Určitě si přečtěte

Články odjinud