10 nejlepších mobilních aplikací pro práci s fotografiemi

11. června 2021
TWEET SDÍLET

Ať už jdete na jakýkoli výlet, ať už jedete na jakkoli dlouhou dovolenou, jistě rozvažujete, jestli pro vás má smysl kvalitní, drahou a těžkou fotografickou techniku brát s sebou. Mobil si ale vezmete určitě. Pro momentky z cest je ideální, umí toho ale mnohem více, zejména s vhodnou aplikací.

Některé aplikace jsou kompletně zdarma, jiné jsou zdarma s mikrotransakcemi a zbylé jsou placené. Všechny uvedené tituly jsou ale kvalitní, a především prověřené nejen časem, ale i svými výsledky. Nabízí jak lepší fotografické možnosti vašemu mobilnímu telefonu, tak základní i pokročilou editaci snímku s možností fotografii ihned sdílet na sociální sítě nebo svým přátelům či rodině.

Snapseed

Snapseed zvládne vše, jen v tom fotografování zaostává. Tam totiž nenabídne žádnou pokročilejší funkci, proto je pro tyto případy lepší ohlédnout se jinde a využít jej zejména jen na editaci. Na tu ale zase budete těžko hledat tak komplexní a výkonnou alternativu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Snapseed poskytuje i značné možnosti vyrovnání snímku a jeho ořez do mnoha formátů.

Snapseed totiž poskytne vše, co můžete potřebovat: základní i pokročilou (RGB) úpravu, množství filtrů, vzhledů, editaci portrétů, možnost převodu snímku na černobílý atd.

  • Aplikaci Snapseed můžete stáhnout pro platformu Android a iOS.

Témata článku: Fotoaplikace, Instagram, iOS, Android, Zajímavosti, Fotky Google, Telefony s iOS na Heureka.cz